آموزش و پرورش کانون پرورش خلاقیت و خودباوری در دانش آموزان باشد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، روز یکشنبه ۲۰ شهریورماه جلسه مشترک پارک علم و فناوری با اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان لرستان در محل دفتر ریاست این پارک برگزار شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان یکی از وظایف و برنامه های پارک را فرهنگ سازی در حوزه های نوآوری، فناوری و خلاقیت و کارآفرینی برشمرد و تاکید کرد که این امر با تعامل و همکاری آموزش و پرورش به عنوان یک نهادهای اجتماعی موثر بر انتقال فرهنگی، انجام خواهد شد.

فرهاد نامداری آموزش و پرورش را جامعه هدف مناسبی برای کشف و بروز استعدادها عنوان کرد و برای حمایت از کلیه فعالیت هایی که منجر به رشد و هدایت دانش آموزان به سمت فرهنگ سازی برای ایجاد روحیه خلاقیت و کارآفرینی شود، اعلام آمادگی کرد.

وی افزود: در این راستا پارک علم و فناوری لرستان امکانات مورد نیاز را در اختیار دانش آموزان مستعد جهت شرکت در جشنواره های دانش آموزی ملی و المپیادهای علمی خواهد گذاشت.

ابراهیم سپهوند؛ رییس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استان لرستان با تاکید بر پرورش روحیه کارآفرینی در دانش آموزان گفت: در زمینه برگزاری رویدادهای ایده شو و استارتاپ ویکندهای دانش آموزی و برگزاری کارگاه های آموزشی با هدف هم افزایی ظرفیت های پژوهشی، خلاقیت و کارآفرینی همکاری لازم را با پارک علم و فناوری خواهیم داشت.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات