همایش رویکردهای نوین نظام مالیاتی به...

همایش رویکردهای نوین نظام مالیاتی به...

همایش رویکردهای نوین نظام مالیاتی به همراه مروری بر محصولات جدید تدبیر

همایش "رویکردهای نوین نظام نوین مالیاتی به همراه مروری بر محصولات جدید تدبیر" توسط شرکت پردازش موازی سامان، تولید کننده نرم‌افزارهای جامع مالی و اداری تدبیر، در روز پنجشنبه ۱۰ شهریور ماه در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید. در این رویداد که با حضور جمعی از مدیران و کارآفرینان تشکیل گردیده بود، اعضای باشگاه کسب‌و‌کار یونسکو و مجموعه دیجی‌لند و همچنین نمایندگان شرکت پردازش موازی سامان در استان‌های اهواز، سمنان، تبریز، زنجان و البرز شرکت داشتند.

این نشست با سرود ملی و خوشامدگویی قائم مقام مدیر عامل شرکت پردازش موازی سامان، جناب آقای مجید میرزایی آغاز شد. وی برگزاری این نشست را بعد از دوران اپیدمی کرونا، مغتنم و ارزشمند دانست. همچنین ایشان بیان کردند مجموعه تدبیر، در طی سال‌های اخیر با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری سرمایه عظیم نیروی انسانی،  محصولات جدیدی از جمله اپلیکیشن‌ها را عرضه کرده است که گامی موثر در تسهیل کردن امور در دوران دورکاری بوده است.

در بخش بعدی، جناب آقای حمیدرضا محمدی، کارشناس ارشد حوزه نرم‌افزار مجموعه تدبیر، به معرفی و بررسی محصولات جدید تدبیر شامل اپلیکیشن‌ها و سیستم تحت وب تدبیر پرداختند. در این بخش، مزیت‌ها و عملکردهای اپلیکیشن‌های تدبیر از جمله حسابداری شخصی، حسابداری همراه، داشبورد، انبارگردانی، سرپرست عوامل فروش، عوامل فروش، تنخواه‌گردان و ...  به طور کامل شرح داده شدند. همچنین در بخش نمایشگاه این رویداد،  میهمانان با عملکرد هر کدام از اپلیکیشن‌ها بیشتر آشنا شدند.

در بخش نهایی این رویداد، جناب آقای احمد غفارزاده، مشاور و مدرس مالیاتی و عضو مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، مباحثی کاربردی از جمله آخرین تغییر و تحولات مربوط به مالیات ارزش افزوده، قانون جدید پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان را شرح و بسط دادند.

همایش رویکردهای نوین نظام نوین مالیاتی به همراه مروری بر محصولات جدید تدبیر

لینک اصل خبر در سایت تجارت طلایی نیک روش

منبع خبر

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش

تجارت طلایی نیک روش یک شرکت در شهر تهران می باشد

    نظرات