رئیس پارک علم و  فناوری مازندران: گردش مالی ۳۰۰ میلیارد تومانی شرکت‌های پارک علم و فناوری مازندران

رئیس پارک علم و فناوری مازندران: گردش مالی ۳۰۰ میلیارد تومانی شرکت‌های پارک علم و فناوری مازندران

رئیس پارک علم و فناوری مازندران، میزان گردش مالی شرکت‌های دانش بنیان را در استان تا آذر ماه سال جاری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، دکتر علی معتمدزادگان میزان گردش مالی شرکت‌های دانش بنیان استان را تا پایان آذرماه سال جاری بیش از دویست میلیارد و ۹۶۲ میلیون و ۵۸۴ هزار ریال اعلام کرد و گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان استان امسال بیش از یک میلیون و سیصد هزار دلار صادرات محصولات فناورانه داشته‌اند.

وی با بیان اینکه ایجاد شبکه نوآوری و فناوری مازندران و ایجاد اشتغال برای هزار و ۳۳۰ نفر در شرکت‌های دانش بنیان از جمله دستاوردها است، افزود: ۶هزار و ۴۳۰ مترمربع فضای استقرار مفید برای شرکت‌ها ایجاد شده است.

دکتر معتمدزادگان ادامه داد: در حال حاضر ۶ مرکز رشد واحدهای فناوری در شهرستان‌های ساری، سیمرغ، نوشهر، آمل، تنکابن و بهشهر و چهار ساختمان در مرکز شهر ساری برای استقرار واحدهای فناور و دانش بنیان وجود دارد.

وی برگزاری سه هزار و۱۳۶ نفر ساعت دوره‌های آموزشی، راه اندازی مرکز نوآوری و فناوری، شروع تکمیل عملیات عمرانی ساخت مرکز نوآوری و رشد نوشهر را از جمله اقدامات  پارک علم و فناوری مازندران در سال ۱۳۹۸ برشمرد و گفت: با حضور وزیر علوم و استاندار مازندران کلنگ پردیس پارک علم وفناوری استان به زمین زده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران، برپایی نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و پنجمین فن بازار استانی را از دیگر اقدامات بیان کرد. لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری مازندران

منبع خبر

پارک علم و فناوری مازندران

پارک علم و فناوری مازندران

پارک علم و فناوری مازندران یک پارک علم و فناوری در شهر ساری می باشد

    نظرات