اجاره بهای واحد های فناور بوشهر مشمول تخفیف ۵۰ درصدی شد

اجاره بهای واحد های فناور بوشهر مشمول تخفیف ۵۰ درصدی شدبه گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ عبدالحسین بهرامی معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: باتوجه به شرایط سخت به وجود آمده در پی شیوع گسترده بیماری کرونا در جامعه و ایجاد محدودیت و دشواری‌های خاص در کسب و کارها با پیشنهاد حوزه معاونت فناوری و موافقت ریاست پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر و تایید شورای فناوری پارک مقرر شد دریافت مطالبات و بازپرداخت حمایت‌های فناوری تا اردیبهشت ۹۹ به تعویق افتاده و اجاره بهای واحدهای فناور مستقر در مجموعه پارک در فروردین و اردیبهشت ماه با ۵۰ درصد تخفیف لحاظ شود.

وی یادآورشد: تخفیف ۵۰ درصدی اجاره بهای واحدهای فناور مستقر در مجموعه پارک و مراکز رشد علم و فناوری زیرمجموعه منوط به این است که واحدهای فناور قرارداد استقرارشان را تا پایان اردیبهشت ماه منعقد کنند.

بهرامی بیان کرد: درک شرایط کاری موسسات و واحدهای فناور و همراهی و همدلی با واحدها حداقل پشتیبانی است که می توان در این شرایط خاص از واحدهای فناور استان به عمل آورد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شده دریافت مطالبات و بازپرداخت حمایت‌های فناوری که باید تا نیمه اسفند ۹۸ تعیین تکلیف و حقوقی می شد، تا اردیبهشت ۹۹ به تعویق بیفتد.

دبیر شورای فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس تصریح کرد: با حمایت این پارک فناوری جهت مقابله با ویروس کرونا، شرکت بوم آژند هیرون با تولید شیلد محافظ صورت و شرکت دانش بنیان نانو مواد کربنی ویرا (مستقر در مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس) از اواخر اسفندماه سال گذشته خط تولید محلول و ژل ضدعفونی خود را در مجتمع کارگاهی تجاری سازی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر آغاز کردند.
بهرامی گفت: با فعالیت این ۲ واحد بخشی از نیاز مردم از طریق عرضه در داروخانه های استان زیر نظر معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام می‌گیرد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

منبع خبر

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر) یک پارک علم و فناوری در شهر بوشهر می باشد

    نظرات