مقالات حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته مورد حمایت قرار می‌گیرند

مقالات حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته مورد حمایت قرار می‌گیرند

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی در نظر دارد برای تقویت علمی زیست‌بوم حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته، علاوه بر طرح‌های مبتنی بر محصول و فناوری، حمایت خود از مقالات علمی را نیز گسترش دهد.

مقالات مشمول این بسته حمایتی باید در در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در نشریات معتبر بین المللی ( Q_۱ و IF بالا) منتشر شده باشند و به نام جمهوری اسلامی ایران ثبت شده باشد. همچنین نویسنده مقاله باید در یکی از موسسات پژوهشی و یا دانشگاه‌های داخل کشو، اشتغال داشته باشد.

علاوه بر این، ارتباط مقاله منتشر شده با حوزه مورد اشاره از سوی کمیته علمی داروی مورد بررسی قرار می‌گیرد. مقالات منتشر شده باید در راستای توسعه فناوری باشند و از ویژگی تجربی بودن برخوردار باشند. همچنین این مقالات نباید قبلا مورد حمایت معاونت علمی و یا یکی از ستادهای وابسته به آن قرار گرفته باشند.

علاقه مندان می‌توانند برای اطلاع از سایر جزئیات و شرایط و نحوه درخواست حمایت به آدرس اینترنتی ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به نشانی http://pam.isti.ir مراجعه کنند.

پایان پیام/۳۳

اخبار مرتبط:

معاونت علمی از طرح‌های بومی تولید "ورق‌های PVC " حمایت مالی می‌کند

طرح‌های نوپا در حوزه لیزر حمایت می‌شوند

۶۰ طرح فناورانه حوزه لیزر و فوتونیک حمایت می‌شود

مدیرگروه پیشران" نوروفوتونیک" دانشگاه شهید بهشتی : برای تصویر برداری نوری از مغز، ساخت تجهیزات پیشرفته توسعه می یابد

لینک اصل خبر در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

منبع خبر

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

    نظرات