افتتاح شبکه حامی صنایع دستی با تلاش سامانه استارتاپی چادیشو

افتتاح شبکه حامی صنایع دستی با تلاش سامانه استارتاپی چادیشو

شرکت تیماج صناعت پارسه از سال ۹۷ همزمان با استقرار در پارک علم و فناوری یزد اقدام به طراحی سامانه آنلاین فروشگاه ساز چادیشو نمود.
سامانه آنلاین فروشگاه ساز چادیشو با بهره گیری از دانش روز و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و سازماندهی شبکه ای از هنرمندان برجسته کشور، بستری برای تولید و عرضه آثار هنری اصیل و در عین حال متناسب با نیازهای روز فراهم آورده است. این مجموعه با هدف حمایت از هنر و هنرمندان ایرانی و صیانت از میراث فرهنگی کشور، زنجیره کاملی از طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع صنایع دستی و آثار هنری ایران را ساماندهی نموده است.
محصول چادیشو خدماتی است که به هنرمندان و خریداران ارایه می دهد که از آن جمله می توان به سیستم فروشگاه ساز با نام و برند هنرمند، لینک اختصاصی فروشگاه، مدیریت محصولات و کوپن تخفیف، ایجاد کارمندان، گزارش گیری و خدماتی از جمله پشتیبانی ۷ روز هفته، پشتیبانی بازگشت کالا، تبلیغات، بازاریابی، مشاوره در زمینه برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا، تضمین پولی و بازگشت کالا برای خریداران جهت صحت و سقم کالای درخواستی اشاره کرد.
علاوه بر هنرمندان و هنردوستان، نهادهایی مانند شهرداری یزد، استانداری یزد و هتل پارسیان از مشتریان چادیشو هستند.
ویژگی منحصر به فرد این سامانه نسبت به نمونه های مشابه این است که در سامانه های مشابه، فروش آنلاین فقط در بستر وب صورت می گیرد اما در چادیشو خدماتی از جمله آموزش و پشتیبانی، طراحی و استاندارد سازی محصول نیز به هنرمند ارائه می شود که نیازمند برون سپاری بخشی از این خدمات به نهادهای دیگر است و این مساله موجب ایجاد شبکه حامی صنایع دستی با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد و صنایع دستی و گردشگری شد.
این شبکه بستری است خدمات محور برای تسهیل گری در خلق یک ارتباط موثر با هدف رفع نیاز خانواده صنایع دستی و حامیان فرهنگ ایرانی که با حضور محمدعلی طالبی، استاندار یزد رسما افتتاح شد.
راه های ارتباطی:
شبکه حامی:
@shabakehami
Shabakehami.com
چادیشو:
Chaadisho.com
@chaadisho

۰۳۵۳۷۳۳۵۵۳۳
۰۹۹۱۳۷۱۸۸۰۴-۵

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری یزد

منبع خبر

پارک علم و فناوری یزد

پارک علم و فناوری یزد

زندگی با طعم فناوری ایرانی

    نظرات