ورود پنج استارت­‌آپ مهم به بورس تا پایان شهریور

اولین شرکت استارت­‌آپی قرار است ماه آینده وارد بورس شود. این خبر در نشستی که پنج‌شنبه گذشته با حضور وزیر اقتصاد و دارایی و مدیران پنج شرکت بزرگ استارت‌­آپی دیجی­‌کالا، کافه بازار، تپ­سی، فیلیمو و شیپور برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت ‌شنبه، به این ترتیب فرهاد دژپسند از عرضه اولین شرکت استارت‌آپی در هفته اول مرداد در بورس خبر داد. به دستور وزیر اقتصاد سهام اولین شرکت بزرگ اینترنتی هفته اول مرداد سال جاری و پنجمین شرکت در هفته آخر شهریور در بازار سرمایه عرضه می­‌شوند.

در این نشست حسن قالیباف اصل رئیس بورس و اوراق بهادار تهران، امیر هامونی رئیس شرکت فرابورس، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران و معاونان وزارت اقتصاد و دارایی هم حضور داشتند و به بررسی موانع ورود استارت‌آپ‌ها به بورس پرداختند.

در این جلسه همچنین وزیر اقتصاد دستور داد که کمیته‌ای برای تدوین قوانین و‌مقررات ویژه درخصوص ارزش­‌گذاری دارایی­‌های نامشهود تشکیل شود.

مدیران پنج شرکت بزرگ اینترنتی کشور یعنی دیجی­‌کالا، کافه بازار، تپ­سی، فیلیمو و شیپور هم ضمن تقدیر از شرکت بورس و فرابورس به خاطر همراهی با آنان، مشکلات و ‌موانع ورودشان به بازار بورس را با وزیر اقتصاد در میان گذاشتند.

لینک اصل خبر در سایت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  منبع خبر

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف

  مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف یک مرکز نوآوری و فناوری در شهر تهران می باشد

   نظرات