حمایت از دانش بنیان‌ها با استمهال بازپرداخت تسهیلات و تخفیف ۱۰۰ درصدی اجاره بهاء

حمایت از دانش بنیان‌ها با استمهال بازپرداخت تسهیلات و تخفیف ۱۰۰ درصدی اجاره بهاء

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: جهت حمایت از واحدهای دانش بنیان در ایام کرونا خدماتی مانند استمهال در بازپرداخت تسهیلات به مدت ۴ ماه و تخفیف ۱۰۰ درصدی اجاره بهاء اسفند ۹۸ و دو ماهه اول سال ۹۹ برای واحدهای فناوری صورت گرفت .

محمود رضا شاکرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این ویروس تاثیرات منفی زیادی بر اقتصاد کشور داشته و طبیعتاً فعالیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در استان هم از این قاعده مستثنا نبوده‌اند .

وی افزود: در این مدت شرکت‌های دانش بنیانی که در پارک علم و فناوری لرستان مستقر بوده و در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارند توانستند در این بازه زمانی کوتاه مدت خط تولید خود را به سمت تولید محصولات ضدعفونی‌کننده سوق دهند و با این کار علاوه بر تولید و تامین نیاز استان محصولات خود را به سایر استان‌های هم‌جوار صادر کردند .

رئیس پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد: این شرکت‌ها عمدتاً به دنبال کمک به هم‌وطنان بوده‌اند و خیلی به مسائل اقتصادی مربوط به خود نبوده‌اند .

شاکرمی تصریح کرد: پارک علم و فناوری لرستان جهت حمایت از واحدهای فناوری که در این پارک و مراکز رشد تابعه مستقرند و به منظور کاهش اثرات منفی شیوع ویروس کرونا در کسب‌وکار این واحدها، حمایت‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است .

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: این خدمات شامل استمهال در بازپرداخت تسهیلات به مدت ۴ ماه (اسفند ۹۸ و سه ماهه اول سال ۹۹)، تخفیف ۱۰۰ درصدی اجاره بهاء اسفند ۹۸ و دو ماهه اول سال ۹۹ برای واحدهای فناوری و همچنین تمدید قرارداد اسکان و استقرار شرکت‌های فناوری مستقر در پارک و مراکز رشد به مدت ۴ ماه، هستند .

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات