حضور رایگان هسته‌ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری گلستان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

حضور رایگان هسته‌ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری گلستان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری این بار به شیوه‌ای جدید و نوآورانه و به‌صورت ترکیبی از بخش‌‌های حضوری و مجازی در فضایی باز و فاصله‌گذاری اجتماعی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری که با عنوان اینوتکس( INOTEX ) در عرصه بین‌المللی شناخته شده، رویدادی بین‌المللی و فناورانه با حضور فعالان دانش‌بنیان و خلاق کشور و علاقه‌مندانی از کشورهای سراسر جهان است؛ این رویداد که امسال دهمین دوره خود را آغاز می‌کند، هرسال میزبان جمع قابل توجهی از سرمایه‌گذاران، صاحبان کسب‌وکارهای نوآورانه و عرضه‌کنندگان خدمات فناورانه از سایر کشورهایی است که قصد دارند با توانمندی‌های نوآورانه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و خلاق ایران آشنا شوند.

هسته‌ها و واحدهای فناور عضو پارک علم و فناوری گلستان فقط تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ فرصت دارند جهت ثبت‌نام با شماره همراه ۰۹۱۲۴۱۷۴۵۲۳ ( آقای دهقان) تماس حاصل فرمایند.

سایر علاقه‌مندان نیز جهت حضور و معرفی محصولات و خدمات خود در این نمایشگاه تا ۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرس www.inotex.com اقدام به ثبت‌نام نمایند.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گلستان

  پارک علم و فناوری گلستان

  پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

   نظرات