تولید دزدگیر هوشمند اماکن توسط فناوران شرکت «بهین الکترونیک وطن»

تولید دزدگیر هوشمند اماکن توسط فناوران شرکت «بهین الکترونیک وطن»

شرکت «بهین الکترونیک وطن» از شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور خرم آباد است که از سال ۹۵ فعالیت خود را شروع کرده و با طرح ایده محوری «دزدگیرامنیتی اماکن هوشمند با سرور داخلی» موفق به دریافت تایدییه دانش بنیان نوع ۳ شد؛ همچنین مدیرعامل این مجموعه در سال ۹۹ موفق به کسب رتبه فناور برتر پارک علم و فناوری در هفته پژوهش شده است.

فناوران این شرکت تولیدات دیگری از جمله دزدگیر اماکن مدل ۷۳۳-۶۱۱-۱۲۰۰ و Mini BMS- ، بردهای الکترونیکی تک رله- دو رله- چهار رله و مدار تقویت آژیر نیز دارند و همچنان در مسیر تولید محصولات فناورانه به پیش می روند.

محمد کرموندی مدیرعامل شرکت «بهین الکترونیک وطن» در سخنانی با اشاره به اینکه با بهره گیری از تجربیاتی که با فعالیت در بخش صنعت کسب کرده بودم و با طرح ایده فناورانه خود از سال ۹۵ توانستم در شهر خرم آباد کسب و کار خود را راه اندازی کنم، اظهار داشت: در حال حاضر۳۰ نفر نیرو در مجموعه «بهین الکترونیک وطن» مستقر در پارک علم و فناوری لرستان فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: ۶ تا ۷ ماه است استارت مجموعه جدیدی را زده ایم و ۱۵ نفر نیرو هم در این بخش مشغول به کار شده اند؛ در عین حال یکسری عوامل فروش و نمایندگی در شهرستان ها هم داریم.

مدیرعامل شرکت «بهین الکترونیک وطن» با بیان اینکه محصولی که به عنوان دانش بنیان مطرح کردیم و توانستیم با آن ایده وارد پارک شویم و دانش بنیان شویم، یک دزدگیر اماکن با قابلیت های مختلف است، افزود: مزیت این دزدگیر نسبت به سیستم های خارجی و داخلی دیگر این است که با خرید آن می توانید دو واحد مجزا را به صورت تفکیک شده کنترل کنید.

کرموندی خاطرنشان کرد: به صرفه بودن قیمت، بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش، دارا بودن زون آتش نشانی، یادآوری فعال نبودن سیستم به صورت پیامکی در زمانی که در مکان حضور ندارید و ... از دیگر قابلیت های این دزدگیر هوشمند است.

وی ادامه داد: از دیگر قابلیت های این سیستم می توان به این مورد اشاره کرد که دستگاه را می توان به یک پمپ متصل کرد تا زمانی که افراد در منزل نیستند در ساعت و روز مشخص کار آبیاری گیاهان و گلدان های درون منزل انجام شود؛ این قابلیت همچنین از طریق اپ نصب شده روی گوشی نیز فعال می شود.

مدیرعامل شرکت «بهین الکترونیک وطن» تصریح کرد: کارکردهای سیستم های گرمایشی و سرمایشی منزل را نیز از طریق این دستگاه هوشمند طراحی شده می توان کنترل کرد.

کرموندی در بخش دیگری از سخنان خود نیز با اشاره به اینکه امروز شرایط برای ایجاد کسب و کار و فعالیت های فناورانه نسبت به گذشته ایده آل تر است چراکه بسترهای مختلف تبلیغاتی و رسانه ای در دسترس است، گفت: وجود سرمایه در راه اندازی یک کسب و کار تاثیر دارد و محرک کار است، اما صرفا عامل موفقیت نیست.

وی یادآور شد: پارک علم و فناوری حمایت های لازم را از صاحبان ایده می کند و مجوزها را می دهد، لذا بستر فراهم است و فقط یک همت می خواهد.

برای برقراری ارتباط با مجموعه دانش بنیان «بهین الکترونیک وطن» لینک های زیر را دنبال کنید:

آدرس: خرم آباد- دانشگاه لرستان- پارک علم و فناوری لرستان- مرکز رشد واحدهای فناور

ایمیل: info@behinelectronic.ir

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات