ایجاد تونل استریلیزاسیون در فرودگاه یزد توسط شرکت مهرنگار کویر

ایجاد تونل استریلیزاسیون در فرودگاه یزد توسط شرکت مهرنگار کویر

شرکت تجارت گستر مهرنگار کویر( مستقر در پارک علم و فناوری یزد) با توجه به شیوع ویروس کرونا، برای اولین بار در کشور اقدام به ایجاد سیستم هوشمند تونل استریلیزاسیون در فرودگاه یزد نموده است.
مهدی ابویی، مدیرعامل این شرکت در گفت و گو با روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد از طراحی و تولید سیستم هوشمند تونل استریلیزاسیون خبر داد و گفت: این تونل برای اولین بار در کشور توسط شرکت مهرنگار در فرودگاه شهید صدوقی یزد ساخته می شود.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور فعالیت می کنند، ضدعفونی کردن تجهیزات و فضاهای آلوده بیمارستانی است، گفت: دستگاه تولیدی شرکت مهرنگار، آمبولانس ها، اتاق های عمل، ورودی و اتاق های بیمارستان و …. را ضدعفونی می کند.

سرعت بالا و مصرف پایین، مزیت اصلی دستگاه ضدعفونی کننده شرکت مهرنگار
مدیرعامل شرکت مهرنگار کویر با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه، گفت: مهم ترین مزیت این دستگاه سرعت بالا و مصرف پایین مواد ضدعفونی کننده است.
وی افزود: دستگاه ضدعفونی کننده، مصرف ماده را بسیار پایین آورده و آن را به ذرات یک میکرون تبدیل می کند به طوری که کل فضا به حالت مه در می آید.

اولین و تنها تولید کننده سیستم هوشمند استریلیزاسیون و ضدعفونی صنعتی محیط در کشور
ابویی با بیان اینکه این دستگاه حدود چهار سال است که از روی نمونه خارجی بومی سازی شده است، گفت:
نمونه بومی سازی شده ویژگی های منحصر به فردی از جمله قیمت پایین تر و کیفیت بالاتر نسبت به نمونه خارجی دارد.
وی از تقاضای بالا برای خرید این دستگاه توسط بیمارستان ها و نقاط درگیر آلودگی ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: شرکت مهرنگار اولین و تنها تولید کننده سیستم هوشمند استریلیزاسیون و ضدعفونی صنعتی محیط در کشور است
ابویی تصریح کرد: در حال حاضر بیمارستان دکتر رهنمون در یزد و چند بیمارستان خارج از استان را تحت پوشش قرار دادیم و سعی داریم تولید خود را در این زمینه متمرکز نموده و بالا ببریم.

 • عکس ها توسط شرکت تجارت گستر مهرنگار کویر ارسال شده است

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری یزد

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری یزد

  پارک علم و فناوری یزد

  زندگی با طعم فناوری ایرانی

   نظرات