با این اپلیکیشن "قهوه" را درب منزل تحویل بگیرید!

با این اپلیکیشن "قهوه" را درب منزل تحویل بگیرید!

«توک کافی» نام تجاری شرکت "نیک نوش سازان آشام" است که توانسته ظرف مدت کوتاهی به پیشرفت خوبی در عرصه خدمات کافه‌ای برسد، این شرکت با طراحی یک اپلیکیشن عملا خدمات کافه را درب منازل ارائه می کند !

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه کاشفی مدیرعامل این شرکت نوپا است که حالا ظرف مدت چندماه توانسته آن را به مرحله تجاری سازی برساند .

این کارآفرین کرمانشاهی با اشاره به راه اندازی شرکت "نیک نوش سازان آشام" از اواخر سال ۹۹ گفت: در اواخر همین سال به عنوان یک واحد در مرحله "پیش رشد" وارد پارک علم و فناوری کرمانشاه شدیم .

وی افزود: بعد از چند ماه کار و فعالیت در نهایت توانستیم امسال به مرحله تجاری سازی رسیده و اپلیکیشن "توک کافی" را در کرمانشاه راه اندازی کنیم .

کاشفی در تشریح خدمات این اپلیکیشن، گفت: در این اپلیکیشن شرکت ما با کافه های سطح شهر قرارداد دارد و افرادی که در اپلیکیشن هستند می توانند با ثبت سفارش خود، انواع قهوه ها را درب منزل تحویل بگیرند .

وی افزود: در این روش نوشیدنی ها با روش های بسته بندی استاندار آماده شده و برای مشتریان ارسال می شود .

مدیرعامل شرکت "نیک نوش سازان آشام" خاطرنشان کرد: همچنین افراد می توانند در اپلیکشین محصولات خود را به صورت "پیک آپ" سفارش دهند به اینصورت که به کافه مراجعه کرده و بدون معطلی سفارشات خود را که ازقبل در اپلیکیشن ثبت کرده اند، بصورت بسته بندی شده تحویل می گیرند .

کاشفی گفت: علاوه بر این، در این اپلیکیشن برخی محصولات آماده هم عرضه می شود که افراد می توانند آنها را نیز درخواست بدهند که عمده این محصولات بر پایه چای و قهوه "سردرم" است .

این کارآفرین کرمانشاهی گفت: چای یا قهوه "سردرم" شیوه ی خاصی از دم آوری به صورت غوطه وری و در مدتی بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت آماده می شود و پس از فیلتر شدن در چند مرحله آماده نوشیدن می شود .

کاشفی گفت: طعم این نوع نوشیدنی بسته به نوع قهوه یا چای و مدت قرار گیری و میزان آب مصرفی و ... دارد و این محصول هم اکنون در اپلیکیشن "توک کافی" برای مشتریان عرضه می شود .

مدیرعامل شرکت "نیک نوش سازان آشام"  از قرارداد این شرکت با چهار کافه در سطح شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: در انتخاب کافه های طرف قرارداد حساسیت بالایی داریم چرا که کافه ها باید استانداردهای ما برای مشتریان را لحاظ کنند .

وی افزود: همچنین کافه های طرف قرارداد باید از تخصص و تجربه کافی در حوزه کاری خود برخوردار باشند .

برنامه داریم "توک کافی" را در سطح کشور فعال کنیم

کاشفی در ادامه از راه اندازی این اپلیکیشن در تهران هم خبر داد و افزود: در حال حاضر علاوه بر کرمانشاه، تیم "توک کافی" برای ارائه خدمات خود در تهران در حال برنامه ریزی است اما به احتمال قوی در ابتدا با شرایط دیگری وارد این بازار خواهیم شد .

مدیرعامل شرکت "نیک نوش سازان آشام"  از برنامه توسعه ای شرکت برای راه اندازی این اپلیکیشن در سطح کشوری خبر داد و افزود: به تدریج کار را در استان های دیگر هم توسعه داده و برنامه داریم روزی "توک کافی" بصورت کشوری فعالیت داشته باشد .

کاشفی خاطرنشان کرد: کار در کرمانشاه تا این لحظه رضایت بخش بوده و علی رغم اینکه تبلیغات محیطی نداشتیم اما مشتریان به خوبی استقبال کرده اند و با توجه به این وضعیت در تلاشیم اپلیکیشن را در استان های دیگر هم راه اندازی کنیم .

این کارآفرین کرمانشاهی از اشتغالزایی ۱۴ نفر در شرکت "نیک نوش سازان آشام" خبر داد و افزود: قطعا با توسعه کار زمینه برای جذب افراد بیشتری فراهم خواهد شد .

کاشفی در ادامه در تشریح خدمات پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: در حال حاضر شرکت در برج فناوری مستقر است و دفتر کاری به آن اختصاص داده شده است.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه

  پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه یک پارک علم و فناوری در شهر کرمانشاه می باشد

   نظرات