ستاد پاسخگویی برخط سفر رئیس جمهور به گلستان افتتاح شد

ستاد پاسخگویی برخط سفر رئیس جمهور به گلستان افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر زنگانه امروز چهارشنبه ۱۱ اسفند در بازدید از ستاد پاسخگویی برخط سفر رئیس جمهور به گلستان، اظهار کرد: مرکز پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردم از ریاست جمهور در سفر به استان، طی روز های ۱۲ و ۱۳ اسفند فعال است و مردم شریف استان می‌توانند از طریق شماره تماس ۱۱۱ و سامانه ۱۱۱.ir مطالبات، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند.

استاندار گلستان گفت: همچنین هم استانی‌های عزیز می‌توانند با حضور در محل استقرار میز ارتباطات مردمی نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های اجرایی در استان گلستان به بیان مطالبات خود بپردازند.

وی افزود: تعداد ۱۴۰ کاربر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان در سایت پاسخگویی مستقر هستند تا درخواست‌های مردمی را در سامانه ثبت کنند.

استاندار گلستان گفت: حدود ۱۰۰ کاربر نیز در مرکز پردازش نامه‌ها در جنب مرکز پاسخگویی، فرآیند بررسی نامه‌های مردمی و آماده‌سازی جهت ثبت در سامانه را انجام می‌دهند.

لازم به ذکر روز شنبه ۷ اسفند، توسط اداره کل بازرسی استانداری و نهاد ریاست جمهوری در سه نوبت دو ساعته به تعداد ۵۳۰ نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان آموزش داده شد و مانور عملی پردازش نامه‌ها و ثبت در سیستم نیز جهت آشنایی کارکنان با سامانه روز دوشنبه ۹ اسفند با حضور ۱۸۰ کاربر برگزار شد.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات