نایب رئیس هیئت مدیره اسنپ: تمام مجوزهای لازم برای فعالیت در کرمان را داریم

نایب رئیس هیئت مدیره اسنپ: تمام مجوزهای لازم برای فعالیت در کرمان را داریم

دو روز قبل خبری مبنی بر حمله 150 نفر به دفتر اسنپ در کرمان منتشر شد؛ اکنون ژوبین علاقبند (نایب رئیس هیئت مدیره اسنپ) توضیحاتی را پیرامون این حادثه داده است.

به گزارش اکوسیستم، نایب رئیس هیئت مدیره اسنپ با اشاره به حادثه حمله به شعبه این شرکت در کرمان گفت: ما تمام مدارک قانونی و لازم برای فعالیت در شهر کرمان را اخذ کرده‌ایم و در تعامل با مراجع ذی‌صلاح و به طور ویژه اداره اماکن نیروی انتظامی هستیم.

وی اظهار داشت: در روزهای گذشته، عکس و فیلم‌هایی با عنوان هجوم به دفتر اسنپ در شهر کرمان منتشر شده است و متاسفانه این خبر حقیقت دارد. از آنجایی که همیشه اعتقاد به پیگیری جرایم از طریق مراجع قانونی داریم، تمایلی به رسانه‌ای شدن این اتفاق نداشتیم. اما اکنون بر خود واجب می‌دانیم که توضیحاتی را به منظور روشن گری افکار عمومی ارائه دهیم.

علاقبند اضافه کرد: کارکنان اسنپ که در این حادثه صدمه‌ دیده‌اند به بیمارستان انتقال یافتند و خوشبختانه حال عمومی آنها رو به بهبودی است. این افراد که همه از جوانان بومی کرمان هستند، در حالی که مشغول تدارک آغاز فعالیت اسنپ در این شهر بودند مورد هجوم و ضرب و شتم قرار گرفتند. در حال حاضر این حادثه از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری است.

نایب رئیس هیئت مدیره اسنپ گفت: این نخستین مرتبه نیست که در بدو ورود اسنپ به یک شهر مورد کم لطفی عده‌ای قرار می‌گیریم. براساس تجربه می‌دانیم که عموم مردم شهر کرمان با این عده هم‌ عقیده نیستند و معتقدیم که بهره‌مندی از سرویس حمل و نقل مناسب و مقرون به صرفه حق تمام شهروندان است.

وی افزود: 3 سال قبل اسنپ فعالیت خود را با اتکا به دانش و فناوری روز آغاز کرد و آمد تا زندگی مردم ایران را راحت‌تر کند. خوشبختانه مردم نیز آن را قبول کردند و مورد اقبال عمومی قرار گرفت. تهدید و ارعاب عده اندکی که تنها به منافع خود فکر می‌کنند، نمی‌تواند مانع خدماتی شود که نفع عموم مردم را در نظر دارد.

علاقبند ادامه داد: امروز جمعیت خانواده اسنپ متشکل از ۹۰۰ کارمند، بیش از ۳۰۰هزار کاربر راننده و بالغ بر ۱۰ میلیون نفر کاربر مسافر است. اتحاد خانواده اسنپ هرگز به ما اجازه نمی‌دهد که از ادامه راه خود دلسرد شویم و با اتکا به حمایت مردم کرمان فعالیت قانونی خود را در این شهر آغاز خواهیم کرد.

    نظرات