برگزاری کمپین "یک قدم بیشتر" توسط استارتاپ شفاجو

برگزاری کمپین "یک قدم بیشتر" توسط استارتاپ شفاجو

کمپین یک قدم بیشتر استارتاپ شفاجو با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج ورزش پیاده‌روی و خودمراقبتی، با حمایت شهرداری تهران و وزارت بهداشت از 1 الی 7 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش اکوسیستم، گسترش روزافزون فناوری راهی جز پذیرفتن آن باقی نگذاشته است، در این میان استارتاپ‌ها در جهت‌گیری صحیح فناوری برای بهبود زندگی بشر کمک شایانی کرده‌اند. حوزه پزشکی یکی از زمینه‌هایی است که کسب و کارهای نوپا اخیر به آن وارد شده‌اند و سعی دارند وضعیت پزشکی بشر را بهبود دهند. شفاجو یکی از استارتاپ‌های ارائه‌دهنده خدمات سلامتی و پزشکی، که بیش از 4 سال سابقه فعالیت دارد. شفاجو قصد دارد در هفته سلامت، کمپینی را با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج ورزش پیاده‌روی و خود مراقبتی برگزار کند.

پیاده‌روی یکی روش‌های ساده و کم هزینه برای کاهش وزن و فعالیت در جهت بهبود سلامت است اما متاسفانه این ورزش دست کم گرفته می‌شود. این  نوع ورزش در جهت افزایش میزان فعالیت بدنی برای تمام سنین بسیار مفید است. پیاده‌روی خطر ابتلا به بیماری‌های مزمن از جمله بیماریهای قلبی و عروقی، دیابت، آسم، سکته های مغزی و برخی سرطان‌ها را کاهش می‌دهد، از اینرو اهمیت فراوانی دارد.

اگر شما هم به پیاده‌روی علاقه دارید و می‌خواهید گامی در جهت سلامت خود بردارید، کمپین یک قدم بیشتر شفاجو فرصت خوبی است. کافی است اپلیکیشن شفاجو را از سیب اپ یا کافه بازار نصب یا بروزرسانی کنید، در قسمت قدم شمار، تعداد قدم‌هایتان شمرده می‌شود و شما با پیاده‌روی می‌توانید روزانه از شفاجو جایزه بگیرید. به علاوه چنانچه تعداد قدم‌های شما به حد نصاب برسد، در پایان هفته سلامت شانس دریافت جایزه بزرگتری را نیز خواهید داشت.

می‌توانید این کمپین را با هشتگ #یک_قدم_بیشتر در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و برای ثبت نام از طریق این لینک اقدام نمایید.

    نظرات