دومین رویداد ایده بازار خوراکی و نوشیدنی برگزار می‌شود

دومین رویداد ایده بازار خوراکی و نوشیدنی برگزار می‌شود

دانشگاه صنعتی امیرکبیر دومین رویداد ایده بازار خوراکی و نوشیدنی را در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد کرد. این رویداد با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو و با مشارکت صنایع بخش خصوصی، هتل‌ها و رستوران‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش اکوسیستم، ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان یک زیست بوم دانش بنیان، همواره در پی شناسایی ایده‌های برگزیده و برقراری تعامل میان دانشگاه و صنعت بوده است. در همین راستا این زیست رویدادهایی را با هدف شناسایی ایده و ایده پردازان برتر و هدایت آنها به سوی دفتر سرمایه گذاران برگزار می‌کند.

پس از آنکه ایده‌ها و فناوری‌ها ارسال شده مورد داوری اولیه و ثانویه قرار می‌گیرند، 8 الی 10 ایده‌ و فناوری برگزیده انتخاب می‌شوند. این ایده‌ها و فناوری‌ها از دوره رایگان یک ماه امکان سنجی بهره مند می‌شوند و در نهایت در روز برگزاری دومین رویداد ایده بازار خوراکی و نوشیدنی، آنها فرصت ارائه خواهند داشت.

تسهیلاتی که ‌ایده‌ها و فناوری‌های برتر این رویداد می‌توانند از آن بهره مند شوند، عبارتند از:

  • حمایت از طرح‌های دارای قابلیت تجاری سازی با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای توسعه ایده تا دستیابی به حداقل محصول قابل پذیرش شامل تامین محل کار، منابع مالی، ارائه مشاوره و ...
  • حمایت از توسعه طرح ایده‌های منتخب تا دستیابی به حداقل محصول قابل پذیرش در قالب طرح‌های جایگزین خدمت سربازی (ویژه دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی)
  • سرمایه گذاری برای توسعه و ارائه محصولات به بازار ( ویژه ایده‌های که بند 2 یا 3 را با موفقیت سپری نمایند)
  • ارتباط پایدار با ایده پردازان در جهت تجاری سازی محصولات
  • حمایت از توسعه ایده‌ها برای ارائه در بازارهای جهانی در صورت برخوردار بودن از ویژگی لازم

علاقه مندان می‌توانند تا 15 مرداد ماه سال جاری از طریق این لینک نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دومین رویداد ایده بازار خوراکی و نوشیدنی برگزار می شود

    نظرات