فراخوان "نوپاهای فناوری‌های همگرا" با هدف توسعه کسب و کارهای نوپا

فراخوان "نوپاهای فناوری‌های همگرا" با هدف توسعه کسب و کارهای نوپا

فراخوان "نوپاهای فناوری‌های همگرا" با هدف شناسایی استارتاپ‌ها فعال در حوزه فناوری‌های همگرا و ایجاد ارتباط میان آنها مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتابدهنده‌ها منتشر شده است. در این فراخوان 14 شتابدهنده و مرکز حامی توسعه کسب و کار حضور خواهند داشت.

به گزارش اکوسیستم، این رویداد فرصت مناسبی را در اختیار کارآفرینان، پژوهشگران و افراد علاقه مند به راه اندازی کسب و کارهای نوپا قرار می‌دهد تا با حضور در این رویداد و ارسال طرح‌های نوآورانه و فناورانه، شانس خود را برای جذب سرمایه‌گذار و راه اندازی کسب و کار خود امتحان کنند.

از آنجا که شتابدهنده‌ها و مراکز حامی توسعه کسب و کار در حوزه‌های مشخصی فعالیت دارند و خدمات متفاوتی را به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهند، در  فراخوان نوپاهای همگرا این امکان فراهم شده است که بعد از بررسی طرح‌های ارسالی، در صورت تأیید طرح‌ها در داوری‌های اولیه، امکان انتخاب و اولویت‌بندی در ارائه به سرمایه‌گذاران به خود آن‌ها سپرده شود.

همچنین برای انتخاب هوشمندانه‌تر استارتاپ‌ها، اطلاعات کاملی از حامیان شامل چگونگی سرمایه‌گذاری، فرآیند شتابدهی، خدمات قابل ارائه و ... در اختیار گروه‌های فناور قرار داده می‌شود تا با شناخت بیشتر بتواند انتخاب و الویت‌بندی بهتری را در میان آنها داشته باشد.

از جمله شتابدهنده‌ها و مراکز حامی توسعه کسب و کاری که در این فراخوان حضور دارند می‌توان به شتابدهنده‌های شزان، سیمرغ، پرسیس ژن، نوپایار، دیموند، جهش و مراکز حامی توسعه کسب و کاری از جمله مرکز نوآوری‌های وب، فرشتگان سرمایه‌گذاری کارایا، گروه آشنا، باشگاه کارآفرینی تیوان، صندوق پرشین دارو البرز، مرکز پیشران فناوری‌های راهبردی و تحقیقات توسعه‌ای و شرکت حرکت اول اشاره کرد.

به منظور ثبت نام و ارسال طرح در این فراخوان تا پایان مرداد ماه سال جاری می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا با هدف توسعه کسب و کارهای نوپا

    نظرات