برگزاری همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

برگزاری همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

یکی از مهمترین نیازها برای راه اندازی یک کسب و کار، آشنایی با مسائل حقوقی است، زیرا استارتاپ‌ها در مراحل مختلف رشد خود با چالش‌های حقوقی متعددی روبرو می‌شوند.

به گزارش اکوسیستم، رویداد چالش محور رویداد Legal Day 2018 براساس مهمترین چالش‌های حقوقی روز جامعه کسب و کاری کشور، برنامه ریزی شده است.

در این رویداد نماینده‌های برخی از استارتا‌پ‌ها کشور، چالش‌های حقوقی که با آنها روبرو هستند را مطرح می‌کنند و در ادامه سخنرانان این همایش که مجموعه ای از مشاوران و مدیران حقوقی از هلدینگ­های سرمایه­‌گذاری و شتابدهنده‌هایی مانند سرآوا، رهنما، فناپ، موسسه دانش‌بنیان برکت، ادونچرز، فینووا، فارابی و ... هستند، راهکارهایی مناسب و قابل اجرا را برای این چالش‌ها ارائه می‌کنند.

همچنین در رویداد Legal Day 2018 یک پنل جمعی با محوریت بررسی موانع و کاستی‌های قانون ایران در مسیر ایجاد و  رشد کسب و کارهای نوپا با مشارکت تعدادی از مدیران و مشاوران حقوقی شتاب‌دهند‌ ها و کسب و کارهای مطرح برگزار می‌شود. سعی می‌گردد که نتایج این نشست در قالب یک بیانیه برای مراجع قانون گذار و تصمیم ساز کشورمان ارسال شود تا با اتخاذ سیاست‌های لازم، مسیر کسب و کار در کشور تسهیل و موانع موجود رفع گردد.

در این رویداد در مورد موضوعاتی از جمله چالش‌های تنظیم قراردادها، کاستی‌های قانون ایران در مسیر کسب و کار، حل و فصل اختلافات، روابط تجاری با سرمایه گذار و شرکا، مالکیت فکری، کپی رایت محتوا و ایده، الزامات ثبتی، مجوزها و فیلترینگ صحبت خواهد شد. همچنین تعدادی از استارتاپ‌های فعال در حوزه حقوقی، خدمات و فعالیت‌های خود را معرفی می‌کنند.

علاقه مندان به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این لینک مراجعه یا با شماره 02166128068 تماس حاصل کنند.

برگزاری همایش حقوق کسب و کارهای نوپا

    نظرات