برگزاری نهمین دوره از استارتاپ تریگر

برگزاری نهمین دوره از استارتاپ تریگر

نهمین دوره رویداد استارتاپ تریگر با موضوع انرژی از 20 الی 26 مرداد ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش اکوسیستم، استارتاپ تریگر رویدادی است که افراد می‌توانند در مدت 6 روز ایده‌های خود را برای راه اندازی یک کسب و کار پرورش دهند. در طی این رویداد شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنند و آموزش‌های مورد نیاز برای تبدیل یک ایده به استارتاپ در اختیار آنان قرار می‌گیرد. علاوه بر این، صاحبان ایده می‌توانند به تیم سازی بپردازند و امکان همکاری با تیم‌ها برای برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، گرافیست‌ها و سایر متخصصان نیز امکان‌پذیر است.

محورهای نهمین دوره رویداد استارتاپ تریگر شامل انرژی نو، بهنیه سازی انرژی در ساختمان و حمل و نقل عمومی می‌شوند. مرکز کارآفرینی مسئولیت برنامه‌ریزی و برگزاری این رویداد را به عهده دارد و ستاک (ستاد توسعه‌ی ایده‌های کارآفرینانه) شتابدهنده شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته‌ دانشگاه صنعتی شریف، نیز حامیان علمی و مالی و معنوی آن هستند.

نهمین دوره از استارتاپ تریگر برگزار می شود

کارگاه‌ها (Workshops)

چهار کارگاه آموزشی در چهار روز ابتدای این رویداد برگزار خواهد شد.

ملاقات سریع (Fast Meeting)

در چهار مرحله طی چهار روز نخست این رویداد، هر یک از افراد در برابر سایر شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند و راجع به ایده‌ها و توانمندی‌های خود با یکدیگر  به گفتگو می‌پردازند. در هر گفتگو برای هر نفر ۹۰ ثانیه زمان در نظر گرفته شده است و هر روز در برابر تعداد مشخصی از شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. این بخش فرصتی ایده‌آل برای یافتن هم‌تیمی‌های توانمند و ایده‌ای متفاوت برای تیم‌سازی است.

مشاوره (Mentoring)

در این بخش متخصصان و صاحب‌نظران در زمینه سلامت هوشمند، کسب و کار و بازارهای سرمایه در جمع تیم‌ها حضور پیدا می‌کنند، تجربیات خود را در اختیار آن‌ها می‌گذارند و پاسخگوی سوالات آنها خواهند بود.

جوایز (Prizes)

جوایز نهمین دوره رویداد استارتاپ تریگر شانس ورود به برنامه‌ شتاب‌دهنده شریف و استقرار به مدت 6 ماه در مجتمع خدمات فناوری شریف همراه با حمایت مالی و مشاوره‌های فنی و کسب و کار برای سه تیم برتر این رویداد می‌شوند. به منظور استفاده از برنامه‌ شتابدهنده شریف، باید حداقل ۵۰ درصد از بنیانگذاران جزو دانشجو یا فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف باشند.

نهمین دوره از استارتاپ تریگر برگزار می شود

همچنین به تیم‌های اول تا سوم این رویداد به ترتیب مبالغ ۲٫۵ میلیون تومان، ۱٫۵ میلیون تومان و ۱ میلیون تومان اهدا خواهد شد.

هزینه‌ شرکت در این رویداد برای دانشجویان دانشگاه شریف مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان، دانشجویان سایر دانشگاه‌ها مبلغ ۷۰٫۰۰۰ تومان و برای دیگر شرکت‌کنندگان مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ تومان است. لازم به ذکر است که این هزینه‌ها تمام خدمات ارائه شده در رویداد را پوشش می‌دهند.

برنامه روزانه این رویداد به شرح زیر است:

  • شنبه ۲۰ مرداد از ساعت ۱۶ لغایت۲۰:۳۰ شامل معارفه، کارگاه اول، پذیرائی، شبکه سازی و ملاقات سریع
  • یکشنبه ۲۱ مرداد از ساعت ۱۶ لغایت ۲۰:۳۰ شامل نشست خودمانی، کارگاه دوم، پذیرائی، شبکه سازی  و ملاقات سریع
  • دو شنبه ۲۲ مرداد از ساعت ۱۶ لغایت ۲۰:۳۰ شامل نشست خودمانی، کارگاه سوم، پذیرائی، شبکه سازی، ملاقات سریع
  • چهارشنبه ۲۴ مرداد از ساعت ۱۶ لغایت ۲۰:۳۰ شامل نشست خودمانی، کارگاه چهارم، پذیرائی، شبکه سازی، ملاقات سریع و ثبت لیست تیم‌ها
  • پنج شنبه ۲۵ مرداد از ساعت ۸ لغایت ۱۸ شامل استقرار تیم‌ها در محل‌های مشخص شده، صبحانه، مشاوره، نهار و تهیه نمونه اولیه
  • جمعه ۲۶ مرداد از ساعت ۸ لغایت ۲۰ شامل آماده سازی ارائه، نهار، داوری و تقدیر از برگزیدگان

علاقه مندان تا 6 مرداد ماه فرصت دارند برای پیش ثبت نام از طریق این لینک اقدام کنند. پس از تایید ثبت نام با شرکت‌کنندگان برای پرداخت هزینه و نهایی شدن ثبت نام تماس گرفته می‌شود.

    نظرات