کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا برگزار می شود

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا برگزار می شود

کنفرانس یک روزه تکنولوژی دیجی‌ کالا ۱۵ شهریور ماه سال جاری در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اکوسیستم، به نقل از دیجیاتو، این کنفرانس اولین برنامه اختصاصی آکادمی دیجی‌کالا خواهد است که متناسب با نیاز صنعت برای دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برگزار شود. این رویداد در زمینه تکنولوژی، مباحث فنی و متن باز (Open Source) است و توسعه دهندگان از سراسر ایران را در یکدیگر جمع می‌کند.

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌ کالا طی یک روز برگزار می‌شود که در آن امکان آشنایی و تبادل اطلاعات با اعضای تیم فنی دیجی‌کالا مهیا خواهد بود و اعضای تیم تجربیات خود را در ارتباط با پلتفرم جدید این شرکت، سوپرنوا، به شرکت‌کنندگان منتقل خواهند کرد. در این کنفرانس چالش‌های ایجاد و تحول محصول در گروه دیجی‌کالا به وسیله زیر ساخت‌های متن باز (Open Source) توسط نمایندگان تیم فنی دیجی‌کالا شرح داده می‌شود.

در این کنفرانس، ۱۴ نفر از اعضای تیم دیجی‌کالا به ارائه تجربیات خود در حوزه‌های مختلفی می‌پردازند و پیشرفت‌های این شرکت در زمینه ارائه خدمات به میلیون‌ها مشتری و ساخت فضای کاری دلپذیر به منظور افزایش خلاقیت توسعه‌دهندگان و سایر مباحث مرتبط پوشش داده می‌شود. اعضای تیم فنی دیجی‌کالا در این سمینار سخنرانی خواهند داشت و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات و نکات مدنظر خود را به صورت مستقیم با اعضای فنی در میان بگذارند.

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا برگزار می شود

آکادمی دیجی کالا درباره این رویداد نوشت: با شرکت در این کنفرانس، خواهید دید که چطور با تغییر رویکرد به متن باز شدن توانستیم از هفته‌ای یک‌بار deploy کردن سیستم، به شیوه‌ای عمل کنیم که امکان ۵۰۰ بار deploy کردن روزانه را داشته باشیم. چگونه سیستم خود را رشد دادیم تا بتوانیم به میلیون‌ها مشتری خدمات‌رسانی داشته باشیم و چگونه محیطی ساختیم که توسعه دهنده‌ها و برنامه‌نویس‌ها عاشق آن باشند.

علاقه‌مندان برای شرکت در کنفرانس تکنولوژی دیجی کالا تا پایان روز 12 شهریور ۹۷ فرصت دارند تا با تکمیل اطلاعات خود از طریق این لینک اقدام به ثبت نام کنند.

    نظرات