مسابقه ایده برتر با محوریت شبکه فوق توزیع و انتقال برق


در افتتاحیه این رویداد که با تلاوت آیاتی چند از قران کریم و با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید ابتدا آقای دکتر میرزایی مدیر مرکز رشد دانشگاه هرمزگان ضمن خیر مقدم به حاضرین سخنانی در خصوص برگزاری این رویداد ایراد نمودند. با توجه به استقبال شایان توجه دانشجویان و علاقه مندان به این رویداد شرکت سهامی برق منطقه ای اعلام نمود که علاوه بر تقدیر از ایده پردازان برتر از کلیه افراد شرکت کننده در این مسابقه در صورت تمایل حمایت خواهد شد.

در این مسابقه تاکنون نزدیک به ۲۸ ایده دریافت شد که از این میان ۳ ایده با رای داوران به عنوان ایده های برتر معرفی شدند. این مسابقه در دو مرحله برگزار شد که در این مرحله صبح روز دوشنبه ۹۸/۲/۳۰ از ساعت ۱۲-۱۴ ایده پردازان ایده های خود را در قالب فایل پاورپوینت ارائه کردند و پس از داوری و انتخاب ۳ ایده توسط داوران معرفی شد. ایده های برتر: ۱. مقام نخست: حمید رضا مولایی نژاد، طراحی اتصالات ویژه جهت جلوگیری از سرقت نبشی های دکل های برق(برنده جایزه: ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال)

۲. مقام دوم: آقای حامد رضایی ، مکان یابی اتصالات سست بدون نیاز به دوربین های خاص توسط مواد کروماتیک (برنده جایزه: ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال)

۳. م قام سوم: حسین محمدی پناه، دور کردن پرندگان از حریم شبکه های برق دار با استفاده از امواج اولتراسونیک(برنده جایزه: ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال)

لینک اصل خبر در سایت مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه هرمزگان

  منبع خبر

  مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه هرمزگان

  مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه هرمزگان

  مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه هرمزگان یک مرکز رشد در شهر بندرعباس می باشد

   نظرات