رایزنی‌های مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان پیرامون امکان فعالیت این پارک در علی‌آباد کتول

رایزنی‌های مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان پیرامون امکان فعالیت این پارک در علی‌آباد کتول

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، در این دیدار دکتر عمرانی، مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه و دیدار با مسئولان این دانشکده، اظهار داشت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم با همکاری متقابل در جهت تسهیل دسترسی فناوران و صاحبان طرح‌های فناوری در علی‌آباد کتول زمینه فعالیت‌های پارک علم و فناوری گلستان را در این شهرستان ایجاد نماییم.

دکتر نصرتی، رئیس دانشکده فنی ‌وحرفه‌ای امام‌خمینی(ره) علی‌آباد نیز ضمن تشکر و عرض خیرمقدم، آمادگی کامل این دانشکده را در جهت همکاری برای شروع فعالیت پارک علم و فناوری استان اعلام و ابراز امیدواری کرد با همت، تلاش، همکاری و استفاده از پتانسیل این دانشکده و امکانات آن بتوانیم در راستای پیشرفت فناوری منطقه گام‌های موثری برداریم.

مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان روز گذشته همچنین با مهندس شکی، نایب‌رئیس شورای‌شهر علی‌آباد کتول دیدار و بر لزوم همکاری همه‌جانبه مسئولان این شهرستان در جهت تسهیل خدمات‌رسانی به فناوران تاکید کرد.

نایب‌رئیس شورای شهر علی‌آباد کتول نیز ضمن قدردانی از زحمات مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان و پیگیری‌های ایشان، بیان داشت: شورای اسلامی شهر علی‌آباد کتول آمادگی دارد شرایط آغاز فعالیت‌های پارک علم و فناوری را در این شهرستان فراهم نماید.

گفتنی است در پایان، مدیر مراکز رشد پارک علم و فناوری گلستان از فضاهای موجود در این دانشکده اعم از کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و ساختمان قابل استفاده متعلق به شهرداری علی‌آباد نیز بازدید بعمل آورد.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

   منبع خبر

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان

   پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

    نظرات