پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان استان و خانه هم افزایی آب و انرژی

پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان استان و خانه هم افزایی آب و انرژی


به گزارش روبط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، پیرو همکاری های قبلی میان بنیاد نخبگان استان، پارک علم و فناوری خراسان و خانه هم افزایی انرژی و آب استان در جهت تحکیم روابط تفاهم نامه همکاری عقد گردید.

در طی جلسه مشترکی که روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۵ در محل شرکت آب و فاضلاب برگزار شد، طرف های همکار به ایراد سخن پرداختند و به افزایش سطح همکاری ها تاکید داشتند، از مهم ترین موضوعاتی که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است بهره مندی از کلیه امکانات و ظرفیت های بنیاد، پارک و خانه در راستای تحقق اهداف مذکور به ویژه ایجاد سامانه صدور الکترونیکی قبوض و تجمیع خدمات آب و انرژی را می توان نام برد.

در پایان داوود تفضلی معاون ایجاد و توسعه واحدهای فناور به عنوان نماینده پارک در کارگروه مشترکی که به منظور تحقق اهداف این تفاهم نامه تشکیل خواهد شد معرفی شد.

بر اساس این تفاهم نامه از جمله مهم ترین اقدامات پارک، استفاده و بکارگیری کلیه امکانات و ظرفیت ها در ایجاد شرکت های فناور و دانش بنیان بومی و همچنین بکارگیری آزمایشگاه های تخصصی، کارگاه ها و مراکز رشد جهت نیل به اهداف مشترک نام برد.

اخبار مرتبط:

ارتباط نهاد کارفرمایان و انجمن شرکت های دانش بنیان و فناور؛ بازیگران اصلی انرژی استانلینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی

  پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

   نظرات