نرم افزار مدیریت تولید تجهیزات پزشکی به بازار آمد


این نرم افزار فرآیند تولید را از مواد اولیه با مکانیزم number Lot پیش می‌برد تا محصول نهایی در مجموعه تولید شود و دارای ماژول‌ها یا قطعه کدهایی است که کارخانه را کامل مدیریت می کند.

مسعود آبیار مدیرعامل شرکت پیشگامان فناوری دانش رایبد در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: ما یک شرکت تولید کننده نرم افزار هستیم، نرم افزار ما فرآیندهای تولید را در شرکت‌های تجهیزات پزشکی مدیریت می‌کند به عبارت دیگر یکی از مهمترین الزاماتی که در تولید تجهیزات پزشکی وجود دارد موضوع شناسایی و ردیابی محصول از مواد اولیه تا محصول نهایی است، و در گام بعد، مصرف کننده که معمولا بیمار است. نرم افزار ما فرآیند تولید را از مواد اولیه با مکانیزم number Lot پیش می‌برد تا محصول نهایی در مجموعه تولید شود. برنامه ما دارای ماژول‌ها یا قطعه کدهایی است که کارخانه را کامل مدیریت می‌کند.

مسعود آبیار افزود: با کمک های پارک علم و فناوری خراسان ما توانستیم در چندین نمایشگاه بزرگ شرکت کنیم که این باعث عرضه محصولاتمان و افزایش سطح ارتباط شرکت با مدیران و مسئولین مرتبط با حوزه کسب و کارمان شویم.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات