دستیابی واحدفناور لورسا به مقام دوم گرایش کیف مهارتی یازدهمین جشنواره بین‌المللی مدو لباس فجر

دستیابی واحدفناور لورسا به مقام دوم گرایش کیف مهارتی یازدهمین جشنواره بین‌المللی مدو لباس فجر


خانم مرضیه تجویدی نماینده واحد فناور لورسا در یازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر (۱۴۰۱) به مقام دوم در گرایش "کیف و کفش مهارتی" دست یافت.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، خانم مرضیه تجویدی، نماینده واحد فناور لورسا ، از واحدهای فناور عضو دوره رشد مقدماتی مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت در یازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر (۱۴۰۱) به مقام دوم در گرایش "کیف و کفش مهارتی" دست یافت.

این جشنواره با پنج رویکرد در بخش تعامل، مردمی بودن، بالا بردنِ سواد پوشاک، نخبه‌گرایی و زیرساختی بودنِ عرصه‌ی مد و لباس در تاریخ ۱۸ تیر ماه آغاز شد.

در این جشنواره آثار ارسالی به بخش رقابتی، در دو دسته تخصصی (رویداد مهارت‌‌جو؛ ایده‌‌پردازی در قالب تصویرگری اثر) و (رویداد مهارتی؛ در قالب اثر تولید و اجرا شده) دریافت و در هر یک از مراحل پذیرش بر اساس شاخصه‌‌ها و معیارهای دقیق، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت و علاوه بر حمایت و تقدیر از آثار برتر، تمامی آثار پذیرفته‌‌شده در بخش نمایشگاهی نیز حضور یافتند.

اختتامیه این جشنواره در سالن همایش‌های بین المللی برج میلاد جمعه ۲۴ تیر ماه با تقدیر از نفرات برتر هر بخش برگزار شد.

شایان ذکر است، واحد فناور لورسا از واحدهای پذیرش شده در دوره شد مقدماتی خرداد ماه ۱۴۰۱ با ایده محوری "طراحی و تولید کیف و دیگر موارد پوشاک با نگارگری نقوش ایرانی" می‌باشد.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات