امضای تفاهم‌نامه بین پارک علم و فناوری لرستان و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین و استفاده از توان و ظرفیت بین بخشی و واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان در راستای ارتقای امنیت جامعه است.

سرپرست پارک علم و فناوری لرستان با مثبت دانستن این همکاری، اظهار داشت: ظرفیت های موجود در واحدهای فناور بالاست و این پارک جهت معرفی توانمندی واحدهای فناور آمادگی همکاری با فرماندهی انتظامی استان لرستان را دارد.

فرهاد نامداری ضمن تبیین نقش پلیس در تامین امنیت، افزود: پیشگیری و مقابله با بسیاری از جرائم و نا امنیها نیازمند بکارگیری فناوری های به روز و پیشرفته در نیروی انتظامی است.

رییس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان با توجه به اهمیت پارک علم و فناوری لرستان در توسعه فناوری های جدید، بر نقش واحدهای فناور برای رفع نیازهای فناوری پلیس تاکید نمود.

سرهنگ محمد سپه وند با بیان برخی نیازمندی های حوزه پلیس ابراز امیدواری کرد که این تعاملات منجر به خروجی مطلوب و خدمت رسانی به جامعه شود.

در پایان مقرر شد، دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان لرستان نیازهای فناوری خود را به پارک علم و فناوری لرستان اعلام نماید. پارک نیز این نیازها را با واحدهای فناور مستقر مطرح و راه حل های کاربردی آن ها را در قالب پروپوزال علمی به نیروی انتظامی پیشنهاد دهد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات