بازدید هیئت بازرسی، بازرسی کل استان خراسان رضوی از مرکز رشد نیشابور

بازدید هیئت بازرسی، بازرسی کل استان خراسان رضوی از مرکز رشد نیشابور


به منظور شناسایی و رفع مشکلات شرکتهای دانش بنیان و فناور مرکز رشد هیئت بازرسی، بازرسی کل استان خراسان رضوی از مرکز رشد نیشابور بازدید کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، در راستای تحقق شعار سال" تولد؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" و به منظور شناسایی و رفع مشکل شرکت های فناور دانش بنیان، روز یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱، هیئت بازرسی ویژه اداره بازرسی کل استان خراسان رضوی به همراه حاج آقای تیموری مسئول محترم حراست پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی از شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در مرکز رشد نیشابور بازدید کردند.

در این بازدید هیئت بازرسی ضمن آشنایی بیشتر با حوزه فعالیت های شرکتهای عضو مرکز رشد نیشابور  به منظور حل چالش‌ها و موانع پیش روی این شرکت‌ها با سایر دستگاه‌ها، از نزدیک با مسائل و مشکلات پیشرو آشنا شدند.

مدیران شرکتهای فناور و دانش بنیان مرکز رشد، با ابراز خرسندی از حضور هیئت بازرسی و احصاء مسائل و مشکلات موجود، توجه ویژه‌ به شرکتهای فناور در سال جاری را گامی ارزشمند و موثر درحمایت  از فعالیت های کارآفرینی و فناورانه دانستند.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات