حمایت صندوق توسعه ملی از واحدهای فناور استان لرستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان، ظهر امروز عضو هیات عامل و معاون منابع و مصارف صندوق توسعه ملی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مدیرکل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری لرستان و معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از پارک علم و فناوری لرستان و مجموعه واحدهای فناور مستقر در آن بازدید نمودند.

معاون منابع و مصارف صندوق توسعه ملی با اشاره به اهمیت و جایگاه پارک علم و فناوری و واحدهای فناور و دانش بنیان در توسعه فناوری و نوآوری در استان ها؛ هدف از این بازدید را آشنایی نزدیک با فعالیت های صورت گرفته در پارک علم و فناوری برشمرد.

وی ضمن آشنایی با کلیات چند طرح کلان توسعه فناوری در استان، از سطح فناوری موجود در واحدهای فناور استان و فعالیت های صورت گرفته در پارک علم و فناوری لرستان ابراز خرسندی نمود و عملکرد پارک و واحدهای فناور مستقر در آن را قابل تقدیر دانست.

علیرضا صالح در خصوص حمایت صندوق توسعه ملی از واحدهای فناور و دانش بنیان استان و طرح های کلان پارک، در راستای کمک به توسعه‌ فناوری و اقتصاد دانش بنیان در لرستان، قول مساعدت و همکاری حداکثری دادند.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری استان لرستان

منبع خبر

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان

پارک علم و فناوری استان لرستان یک پارک علم و فناوری در شهر خرم آباد می باشد

    نظرات