جلسه کانون بسیج اساتید مراکز آموزش عالی نیشابور برگزار شد


همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و با توجه به اهمیت تحقق شعار سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین، جلسه کانون بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان نیشابور در محل مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، همزمان با آغاز  تحصیلی جدید و ضرورت تحقق شعار سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین، جلسه کانون بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان نیشابور به میزبانی مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه پس از شنیدن آیاتی چند از کلام الله مجید مهندس ناظران سرپرست مرکز رشد فناوری نیشابور، ضمن عرض خوش آمد گویی به مهمانان گرانقدر با اشاره به اینکه یکی از اصلی ترین برنامه های کاری مرکز رشد در سال جاری افزایش تعامل سازنده با سازمان ها ادارات و دانشگاه ها است، نظر به اهمیت تلاش همه جانبه در تحقق بخشیدن به شعار سال و نیز در راستای برنامه های پارک علم وفناوری خراسان در حوزه بسیج اساتید به ارایه گزارشی از فعالیت ها و دستاورد های مرکز رشد فناوری شهرستان نیشابور و شرکت های فناور و دانش بنیان عضو این مرکز رشد پرداخت.

در ادامه دکتر عباسعلی حلاجی، رئیس بسیج اساتید مراکز آموزش عالی شهرستان نیشابور، با ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه مهم در مرکز رشد فناوری نیشابور و مشارکت این مرکز در برنامه های کانون بسیج اساتید با اشاره به نکات مهم روز حول اصلی ترین محور های ذیل به ارائه موارد زیرپرداختند:

 1. تاکید بر نقش مرجعیت و هدایتگری اساتید محترم بسیجی
 2. تاکید بر انجام بیانیه گام دوم انقلاب
 3. جریان سازی در دانشگاه با توجه اینکه جریان انقلاب و اسلام مظلوم می باشد.
 4. جذب و سازماندهی اساتید کشور
 5. تاکید بر تولید محتوا در موضوعات مختلف روز جامعه
 6. کمک به مدیریت کلان کشور
 7. نقش آفرینی در تحول جامعه و دانشگاه
 8. بهره گیری از توان و ظرفیت های اساتید اندیشه ورز برای هدایت و بررسی تصمیم سازی و ارائه راهکار
 9. مساله یابی و حل و رفع مسایئل شهرستان
 10. برگزاری نشست های روشنفکری و بصیرت افزایی و کرسی های ازاد اندیشی در دانشگاه ها و مارکز آموزش عالی و فناوریلینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

  نظرات