درخواست همکاری اعضا برای ارائه راهکار جهت کاهش تبعات فعال شدن رمز دوم پویا برای خریدهای اینترنتی

درخواست همکاری اعضا برای ارائه راهکار جهت کاهش تبعات فعال شدن رمز دوم پویا برای خریدهای اینترنتی

درخواست همکاری اعضا برای ارائه راهکار جهت کاهش تبعات فعال شدن رمز پویا برای خریدهای اینترنتی

اعضای محترم انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاه‌های اینترنتی شهر تهران)

می‌دانیم که با توجه به مشکلات عدیده‌ای که فیشینگ در حوزه پرداخت‌های اینترنتی برای خریداران اینترنتی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، پلیس فتا و قوه قضائیه ایجاد کرده است، به عنوان راهکاری برای حل این مشکلات، «رمز دوم پویا» به عنوان یک راهکار کلی در نظر گرفته شده است و از ابتدای دی‌ماه اجرایی خواهد شد.

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی نسبت به راهکار اتخاذ شده و شیوه اجرایی شدن این تصمیم انتقادات جدی دارد. برآوردها و پیش‌بینی‌ها هم حکایت از آن دارد که با فعال شدن رمز پویا، احتمالا شاهد کاهش جدی به خصوص در فروشگاه‌های اینترنتی (خرده‌فروشی) و پرداخت‌های ریز خواهیم بود خواهیم بود.

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی از اعضای خود و همچنین تمامی عزیزان فعال در حوزه کسب و کارهای آنلاین دعوت می‌کند در راستای کمک به حل مشکلات یا لااقل کاهش آنها، چه در حوزه فیشینگ و چه در جهت تبعات تصمیم به فعال‌سازی رمز دوم پویا، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و به خصوص راهکارهای اجرایی خود را به info@eanjoman.ir ارسال فرمایند تا پس از جمع‌بندی همراه با نظرات انجمن، به عنوان پیشنهادات انجمن صنفی برای کاهش تبعات این تصمیم به مراجع ذیصلاح ارسال شود.

پیشاپیش از همکاری، مشارکت و مسئولیت‌پذیری شما تشکر می‌کنیم. امیدواریم با همراهی شما بتوانیم در کاهش تبعات شدید این تصمیم مشارکت داشته باشیم.

لینک اصل خبر در سایت انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  منبع خبر

  انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران (کسب کارهای اینترنتی)

  انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت

   نظرات