انعقاد تفاهم‌نامه ناحیه نوآوری تربیت مدرس

انعقاد تفاهم‌نامه ناحیه نوآوری تربیت مدرس

جلسه انعقاد تفاهم‌نامه ناحیه نوآوری تربیت مدرس در ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷ روز یک‌شنبه مورخ ۱۸ خردادماه ۹۹ با حضور آقای دکتر احمدی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس، آقای دکتر ابراهیمی رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، آقای دکتر قادری‌فر، مدیرکل دفتر تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، آقای دکتر فرهادی، شهردار منطقه ۶، آقای دکتر موسوی کوهپر، معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه، اعضای هیات‌رئیسه پارک و جمعی از اعضای محترم‌ هیات‌علمی در اتاق شورای دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای دکتر احمدی به ایراد سخنرانی پرداختند و ضمن خوشامدگویی به حضار از پتانسیل خوب دانشگاه برای کمک به توسعه ناحیه نوآوری صحبت کردند.

آقای دکتر فرهادی نیز مواردی را در خصوص ناحیه نوآوری تربیت مدرس و استقبال برای همکاری‌های بیشتر بعد از انعقاد این تفاهم‌نامه، بیان کردند.

آقای دکتر قادری‌فر نیز در سخنان خود ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه و پارک برای فعالیت‌های مفید در سال‌های اخیر تصریح کردند: دانشگاه تربیت مدرس دومین دانشگاهی است که بعد از دانشگاه شریف در حوزه ایجاد و‌ توسعه ناحیه نوآوری در کشور فعالیت می‌کند.

سپس آقای دکتر ابراهیمی ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان از آقایان دکتر فرهادی و دکتر قادری‌فر برای همکاری در این پروژه تشکر کردند و به بیان مختصات پروژه پرداختند. ایشان همچنین میهمانان را به بازدید از محصولات منتخب شرکت‌های مستقر در پارک که در حاشیه جلسه ترتیب داده‌شده بود دعوت کردند.

پس‌ازآن تفاهم‌نامه سه‌جانبه «ناحیه نوآوری تربیت مدرس» به امضای طرفین رسید.
در پایان جلسه نیز بازدیدی از محصولات واحدهای فناور مستقر در پارک توسط اعضای جلسه انجام شد.

لازم به ذکر است در این‌جلسه تفاهم‌نامه دوجانبه‌ای میان دانشگاه تربیت مدرس و شهرداری منطقه ۶ نیز منعقد شد.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

منبع خبر

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس

پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس یک پارک علم و فناوری در شهر تهران می باشد

    نظرات