انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری خلیج فارس و اداره کل پست استان بوشهر

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری خلیج فارس و اداره کل پست استان بوشهردر راستای اجرای طرح سرویس شتابدهی تفاهم نامه همکاری میان اداره کل پست استان و پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر، به منظور توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست(ستاپ) و با هدف حمایت از شرکت های استارت آپ نوپا که در حوزه کسب و کار الکترونیک فعالیت خود را آغاز کرده اند، تفاهم نامه همکاری بین  پارک علم و فناوری خلیج فارس و اداره کل پست استان بوشهر، با حضور پارسیده مدیرکل پست استان بوشهر و رستمی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر منعقد گردید.

مدیرکل پست استان اظهار داشت: در این تفاهم نامه طرفین تلاش می کنند شرکت های استارت آپ نوپا را شناسایی، حمایت و راهبری کرده تا در حوزه کسب و کار الکترونیک ایجاد شده مسیر موفقی را طی نموده و موجب رونق اقتصادی در استان شوند.

پارسیده با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا و گرایش مردم به خریدهای اینترنتی، ارائه خدمات پستی را بهبود بخشیده است، افزود: مدت اعتبار این تفاهم‌نامه از زمان امضا و مبادله ۳ سال است که در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

لینک اصل خبر در سایت پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

منبع خبر

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر)

پارک علم وفناوری خلیج فارس (بوشهر) یک پارک علم و فناوری در شهر بوشهر می باشد

    نظرات