بازدید مدیران پارک علم و فناوری گلستان از دو مادر شهید ۸ سال دفاع مقدس

بازدید مدیران پارک علم و فناوری گلستان از دو مادر شهید ۸ سال دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، در این دیدارها که به مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین و روز تکریم از مادران و همسران شهداء انجام شد، رئیس پارک علم و فناوری گلستان، خطاب به همسر و مادر شهیدان والامقام«برات و ابوالقاسم رضایی»، تکریم و تجلیل از خانواده معظم شهداء را یک وظیفه مهم و مایه دلگرمی و ایجاد روحیه نشاط در مسئولان دانست.

دکتر غفاری ادامه داد: دعای شما مادران بزرگوار شهداء موجب سربلندی و موفقیت ما در مسیر خدمت است و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار صدیقی برای شهداء، ایثارگران و خانواده معظم ایشان باشیم.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان خاطرنشان ساخت: بدون تردید، موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف داخلی و بین المللی، ناشی از ایثار و شهادت شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس است .

مادر و همسر شهیدان والامقام«برات و ابوالقاسم رضایی نیز در این دیدار به بیان خاطراتی از فرزند و همسر شهیدش پرداخت و ضمن قدردانی از حضور مدیران پارک، حضور مسئولان در کنار خانواده شهداء و تلاش آنان در جهت ارائه خدمات به شهروندان را مایه دلگرمی و آرامش دانست.

مدیران پارک علم و فناوری گلستان همچنین با حضور در منزل شهید والامقام «علیرضا سبطی» از مادر بزرگوار این شهید والامقام تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.

گفتنی است در پایان این دو دیدار، دکتر غفاری ضمن ادای احترام به مقام والای شهداء، جانبازان و ایثارگران ایران اسلامی، با اهداء لوح سپاس از مادران گرانقدر این سه شهید تقدیر بعمل آورد .

شایان ذکر است؛ شهید ابوالقاسم رضایی در سال ۱۳۶۴ طی عملیات والفجر۸ و پدر این شهید والامقام نیز یک سال بعد در عملیات کربلای ۴ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

  لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری گلستان

  منبع خبر

  پارک علم و فناوری گلستان

  پارک علم و فناوری گلستان

  پارک علم و فناوری گلستان یک پارک علم و فناوری در شهر آق قلا می باشد

   نظرات