۴ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در دومین رویداد سکوی پرتاب قم

۴ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در دومین رویداد سکوی پرتاب قم


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان قم و به نقل از پایگاه ۱۰۰ استارتاپ قم، رویداد سکوی پرتاب قم در حالی به کار خود پایان داد که از ۲۴ تیم حاضر در رویداد ۱۱ تیم از طرف داوران برای جذب سرمایه برگزیده شدند، از این تعداد، سرمایه گذاری بر ۹ تیم قطعی و ۲ تیم وارد مرحله بررسی موشکافانه شدند. حجم کل سرمایه گذاری قطعی در این رویداد به ۱.۲ میلیارد تومان رسید و ۲.۸ میلیارد سرمایه گذاری نیز در انتظار بررسی موشکافانه قرار گرفته است.
در رویداد سکوی پرتاب قم که توسط شتابدهنده صدران و با همکاری ۱۰۰ استارتاپ و پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد، تیم‌های تانک، آرتبان، پشتیبان داده ایرانیان، تردینک، بعدا پرداخت، زیبا، توران، مهر و ماه، اندیشه مبنا مورد سرمایه گذاری قطعی و تیم‌های آما و مای جاب مورد بررسی موشکافانه قرار می‌گیرند.
این دومین رویداد سکوی پرتاب قم بود که با سرمایه گذاری شتابدهنده صدران، مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، خانه شتابدهی و توسعه ماهد و هزارتو برگزار شد، همچنین صندوق پژوهش و فناوری کریمه، شرکت ستارگان نوآوری داوین و صندوق نوآوری و شکوفایی از دیگر سرمایه‌گذاران این رویداد بودند.
رویداد سکوی پرتاب قم با هدف سرمایه گذاری بر تیم‌های استارتاپی و نوپای دارای ایده و نمونه اولیه قم برگزار شد. در رویداد قبلی این استان از مجموع طرح‌های دریافت شده، ۲۴ تیم به داوری نهایی رسیده و ۷ تیم شایسته جذب سرمایه شده بودند. شتابدهنده صدران در استان قم سرسختانه تلاش می‌کند تا اکوسیستم استارتاپی تقویت شده و رشد بزرگی را تجربه کند.


لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری قم

منبع خبر

پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم

پارک علم و فناوری قم یک پارک علم و فناوری در شهر قم می باشد

    نظرات