LBX ؛ بیت کوین را با کارت اعتباری خرج کنید

LBX ؛ بیت کوین را با کارت اعتباری خرج کنید

LBX روشی برای مبادله ارز مجازی راه اندازی میکند . LBX  یک استارتاپ انگلیسی است و در این روش کاربران قادر هستند با استفاده از یک کارت بدهی در هر مکانی از کشور که کارت ویزا پذیرش می شود، بیت کوین موجود در کارت خود را خرج کنند.

به گزارش اکوسیستم ، این استارتاپ که (London Block Exchange LBX)  نام دارد به خرده فروشی ها  مؤسسه های سرمایه گذاری این امکان را می دهد که با استفاده از ارز مجازی خرید و فروش کنند. ارزهای مجازی قابل پشتیبانی توسط اپلیکیشن این شرکت عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، مونرو و ریپل . این اپلیکیشن به «دراگون کارت» هم متصل می شود که در این صورت کاربران می توانند با کسر 0.5 درصد کارمزد، در پایانه‌ های فروش POS ارز مجازی مورد نظر خود را به استرلینگ تبدیل کنند.

بنجامین دایوز، مدیرعامل شرکت LBX  گفت: « از این پس در فروشگاه هایی که کارت ویزا پذیرش می شود، ارزهای مجازی بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و ریپل هم قابل پذیرش است.»

بنجامین دایوز به سرمایه گذاری آدام براینت بانکدار و مدیر اجرایی و گرداننده تیم پشتیبانی مالی Credit Suisse و UBS ملحق شد.

براینت در این باره گفت: « ارز مجازی با شرکت  LBXبه بلوغ می رسد. ما هم اکنون به افرادی که در پی سرمایه گذاری در ارز مجازی و درک آسان و امن آن هستند، تجربه ای قوی و رشد یافته ارائه می کنیم.»

این ابزار مبادله ارز دیجیتال در حال حاضر برای پیش ثبت نام عمومی به صورت زنده در حال اجرا است ولی به منظور ارائه خدمات به همگان، در چند هفته آتی با تعدادی از مؤسسات همکاری خواهد کرد.

 

    نظرات