در دومین رویداد دور همی کارآفرینان مطرح شد: کارآفرین باید صبور و مقاوم باشد

دومین رویداد دورهمی کارآفرینی دیدار لرستان به همت مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان و همکاری کانون کارآفرینان استان، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، اداره کل راه و شهرسازی لرستان برگزار شد.

به گزارش جهاددانشگاهی واحد لرستان، در این رویداد جمعی از نخبگان، دانشجویان و کارآفرینان استانی، مهندسین عمران و معماری، کارگزار شرکت شهرک‌های صنعتی استان، دبیر کانون کارفرمایان استان، همفکر خرم‌آباد و واحدهای مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی لرستان حضور داشتند.

دکتر احمد مرادپور دبیر کانون کارفرمایان استان در این رویداد گفت: یک کارآفرین طی رسیدن به اهدافش مصائبی خواهد داشت که نیاز به صبوری و برنامه‌ریزی و مهمتر از همه برنامه کاری و شناسایی بازار اقتصادی دارد.

وی تاکید کرد: افراد دارای ایده باید قبل از اقدام حتماً بازار خود را شناسایی و تحلیل کنند و با کمک یک بازاریاب و حسابدار موفق شروع به کار کرده و در مسیر کارآفرینی به معنای خاص خود صبور و مقاوم باشند.

در ادامه این رویداد دکتر رحیمی مسئول سازمانی علمی و پژوهشی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) بر حمایت دولت از طرح‌ها و چالش‌های پیش روی کارآفرینان تاکید کرد و موانع پیش روی بخش خصوصی و تعهدات این بخش در قبال کیفیت کالا و خدمات و نظارت دولت در این موارد و تاثیر این دو در عملکرد یک کارآفرین توسط جمع حاضر به چالش کشیده شد.
در پایان رویداد اعضاء به تبادل نظر و پیشنهادات پرداخته و جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد. رویداد دورهمی به‌صورت ماهانه و با اهداف آشنایی با خدمات یک کسب و کار محلی، آشنایی با یک آموزش کاربردی، دوست‌یابی و آشنایی با تجربیات کارآفرینان برگزار می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی واحد لرستان

  منبع خبر

  مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی واحد لرستان

  مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی واحد لرستان

  مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی واحد لرستان یک مرکز رشد در شهر خرم آباد می باشد

   نظرات