محصولات ما در۳حوزه اصلی تجهیزات مواد و اندازه‌گیری، تزریق وDispense، نانو فناوری هستند

محصولات ما در۳حوزه اصلی تجهیزات مواد و اندازه‌گیری، تزریق وDispense، نانو فناوری هستند


شرکت توسعه فناورانه مبین نانو مقیاس (توس نانو) با شش محصول در بیست و ششمین نمایشگاه ایران هلث حضور دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان رضوی، محمدعلی غرابادیان مدیرعامل شرکت توس نانو در بیست و ششمین نمایشگاه ایران هلث گفت: محصولات ما در حوزه اتوماسیون آزمایشگاهی است و تلاش ما بر این است که آزمایشات از حالت دستی خارج شده و به عبارتی تست ها خودکار شود تا خطای انسانی به حداقل برسد. ‌
وی افزود : طی ۳ سال اخیر توانستیم  ۱۲ محصول جدید به حوزه فناوری بیافزاییم که شش عدد از این محصولات جنبه فناورانه در حوزه سلامت دارد و همین امر باعث حضور ما در این  نمایشگاه  شده است.
مدیرعامل شرکت توس نانو همچنین تاکید کرد: محصولات ما در ۳ حوزه اصلی تجهیزات مواد و اندازه گیری ،  تزریق و Dispense، نانو فناوری هستند .
از جمله محصولات ما عبارت از دستگاه اندازه گیری سطح ویژه BET ;BJH تیتراتور تمام اتوماتیک و دستگاه اندازه گیری کشش سطحی این دستگاه در آزمایشگاه های کنترل کیفیت استفاده می شود؛ پمپ‌های تزریق پریستالتیک ، پمپ‌های سرنگی اتوسمپلر ،دستگاه لایه نشانی مولکولی، دستگاه Dipcoder یا لایه نشانی غوطه وری، دستگاه Spin Code یا لایه نشانی چرخشی.
غرابادیان خبر داد: دو مورد از دستگاه های ارائه شده در شرف قرارداد با شرکت هایی در تهران، کرج و مشهد هستند و استقبال از محصولا ت شرکت توس نانو خوب است.
مدیرعامل توس نانو درباره کمک هایی که از پارک علم و فناوری خراسان دریافت نموده است اظهار کرد : پارک علم و فناوری خراسان رضوی در زمینه استقرار، مشاوره های کارشناسی ، حمایت در فروش و تسهیلات و ضمانت کمک های خوبی به ما کرده است.لینک اصل خبر در سایت پارک علم و فناوری خراسان رضوی

منبع خبر

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی

پارک علم و فناوری خراسان رضوی یک پارک علم و فناوری در شهر مشهد می باشد

    نظرات